Novinky
 

13.7.2019 jsme se zúčastnili NVP INTERDOG BOHEMIA kde soudil kraťandy ruský rozhodčí K. Barbosov. Aino byla přihlášená do třídy šampionů a byla opět skvělá. Vybojovala V1, CAC, CAC ČMKU, Národního vítěze a BOB. Což znamená, že byla nejlepší z celého plemene a to ze 16 kraťand celkově. Jsem na tu mojí holčičku moc pyšná :)

8.6. 2019 Aino splnila zkouško pasení HWT TS se známkou velmi dobrá za 81 bodů v Těních. Dopadlo to nad očekávání skvěle. Panička na sobě musí ještě hodně zapracovat aby to Aino přestala kazit :) 

1. a 2.6. 2019 jsme se zúčastnili klubové výstavy v Humpolci. Aino se opět předváděla jako profík a oba dny vyhrála svou třídu a to ve velké konkurenci. Obdržela krásné posudky od rozhodčích a hodnocení V1, CAC. Tímto splnila podmínky pro udělení titulu Klubový šampion krásy! 

S Aino stále pokračujeme v pasení oveček. Vyzkoušely jsme si poprvé intenzivní 3 denní tábor. Moc jsme si to obě užily a Aino byla neuvěřitelně šikovná. 

Náš chlapeček má dnes už páté narozeniny 😍 Artínek je troubelínek, kterej se řídí od malička větou "není kam spěchat" 😀 Nenáročnej brouček, absolutně milujicí všechny lidi, gauč s polštářkem, dlouhé vycházky a jídlo 🙈😀 Což neznamená,že by byl povaleč, rád si zacvičí i zaběhá, 35km v zápřahu na trekách, dřel celou cestu 😀
Vše nejlepší Artínku a hlavně to zdravíčko ať vydrží i nadále.

Slečna božská má dnes 2. narozeniny. Aino je moje princezna krasomilka, bláznivá, neuvěřitelně happy holka,která chce být stále v pohybu a zároveň něžnej mazánek, kterej by za balonek nebo kus žvance udělal i kotrmelec.S tim svym kukučem a úžasnou povahou si nás řádně omotala kolem prstu a nikdy nás nepřestane rozesmívat svýma šaškárnama. Zbožňujem tě holčičko moje 💙

Milujeme ovečkování :)

13.4.2019 Aino splnila podmínky pro získání titulu ČESKÝ ŠAMPION KRÁSY. :)

Artínek byl u fotografa aby bylo vidět, že je stále fešák :)

14.3. 2019   Aino absolvovala rtg. vyšetření kyčlí a loktů. Výsledky jsou báječné, vše je v nejlepším pořádku a Aino je zdravá jak řípa :)

3.2. 2019 Aino prošla bonitací při MVP Brno a stala se tak chovnou fenou :)